צור קשר

נשמח להכיר אתכם,
לשמוע כל דבר שתרצו לספר או לשאול אותנו

התקשרו אלינו

כתבו לנו

הפייסבוק שלנו

האינסטגרם שלנו

שאלות? בקשות? פשוט כיתבו לנו.

שאלות? בקשות?
פשוט כיתבו לנו.

מבטיחים לחזור תוך 24 שעות

שאלות נפוצות

ברור שכן, התוכנית מחולקת לרמות בדיוק בשביל להתאים לכל אחד.
רמה 1 מתחילה ממש מהבסיס וכוללת תרגילים פשוטים לביצוע וללא צורך בניסיון מקדים או ביכולות גופניות גבוהות. פשוט היצמדו לתוכנית וההתקדמות תהיה בקצב שלכם.

התשובה הפשוטה ביותר היא – יותר מפעם אחת. גם אם תבצעו את האימון הקשה ביותר עדיין לא תוכלו לראות תוצאות מפעם אחת בשבוע, ולכן בכדי לשפר את רמת הכושר תצטרכו להתאמן לפחות פעמיים בשבוע (זה המינימום). הכמות האידיאלית היא 3-4 אימונים בשבוע וכך יוצרים איזון קלאסי בין ימי אימון וימי מנוחה וניתן להגיע לתוצאות בצורה הדרגתית ונכונה.

בוודאי, התוכנית מחולקת לרמות בכדי להתאים לכל אחד. רמה 5 דורשת מיומנות גבוהה ומתאימה לאנשים בכושר מצויין. אם אתם כבר עכשיו בכושר גופני מעולה תיכנסו ישר לרמה 5 והתוכנית שלנו תמשיך לקדם אתכם.

לכל תרגיל יש סרטון הסבר שבו רואים את התנועה בצורה מדוייקת בנוסף לכיתוב בתוך הסרטון שנותן את הדגשים הנכונים לביצוע. לפחות בהתחלה מומלץ לראות כל סרטון מספר פעמים עד שמבינים טוב את התנועה (הסרטונים קצרים מאוד – עד 20 שניות).

זאת שאלה שמעניינת את כולם אבל התשובה מאוד מורכבת מפני שיש המון משתנים אשר יכולים להשפיע. לכל אדם יש נתונים שונים וכל אדם “משקיע” באימון בצורה אחרת וברמה אחרת.
ככל שתשקיעו יותר באימונים, תיצמדו לתוכנית ותתמידו כך יגיעו גם התוצאות.
מי שנצמד לתוכנית ובאמת משקיע ומתאמץ יראה שיפור משמעותי כבר לאחר חודש !!!

×

שלום!

לחץ על אחד מהנציגים שלנו למטה כדי לשוחח בצ'אט או שלח לנו דוא"ל: yvfitness.info@gmail.com

× צריכים עזרה?